CHORVÁTSKO 24.7.2012 – 2.8.2012

Návrh zo strany kolegov sa stal skutočnosťou a tak sme spoločne strávili čas slnka, oddychu, zážitkov a nezabudnuteľných chvíľ pri mori. Celé to začalo jednou nezáväznou debatou potom oslovovanie cestoviek, príprava posádky a vec bola hotová. Hurá ide sa. Bodkou celej prípravy bol kňaz, ktorého sa nám po niekoľkých neúspešných pokusoch podarilo nájsť. Že to bolo dobré svedčia aj niektoré postrehy účastníkov, ktoré ponúkam:

SILVIA

Prežila som veľmi pekný, dobrý čas na tejto dovolenke. Telesne aj duchovne som načerpala. Som vďačná za každého kto tu bol a že sme tvorili spoločenstvo. Vďaka za prijatie, otvorenosť, milý úsmev. Vďaka, že ste.

SIMONKA

Ďakujem za príjemne strávenú dovolenku v Chorvátsku (Baška voda) so skvelými ľuďmi. Za to, že sme sa mohli každý deň zúčastniť na sv. omši. Veľmi nás potešil výlet do Medžugoria.

DOMINIK

Vďaka Bohu to bola požehnaná najúžasnejšia dovolenka. Všade bolo cítiť Božiu lásku a starostlivosť, ktorou nás zahŕňal. Každý deň bol výnimočný, som veľmi vďačný, že som sa mohol zúčastniť výletu do Medžugoria i na rafting. Všetko sa nieslo v pokojnej atmosfére plnej zábavy, človek si naozaj mohol oddýchnuť o nič sa nestarať. Páčili sa mi aj slovenské omše, každý deň a samozrejme poznávací večer u JURUŠA. Vytvorili sme nezabudnuteľné spoločenstvo. Vďaka Bohu za bratov a sestry, za to, že v Bohu sa hýbeme a sme Aleluja :). V skratke, niektoré veci sa slovami nedajú vyjadriť, boli to neopísateľné zážitky….

HELENKA

Veľmi sa mi páčila príroda a super počasie! Najväčším zážitkom pre mňa boli rana a večery na skalách pri mori, kde sa dalo inhalovať, modliť, oddychovať, obdivovať a žasnúť nad tým, ako to všetko Boh úžasne stvoril. Veľmi požehnaný bol pre mňa aj deň v Medžugorí. Som veľmi vďačná za to, že sme sa bezpečne vrátili všetci domov, a že sa nikomu nič nestalo. To považujem za mimoriadnu Božiu milosť. So službami cestovky som bola spokojná, i keď to, že sme bývali na rôznych miestach, vnímala som ako handicap. Páčilo sa mi, že sme sa stretli spolu jeden večer a taktiež každý deň na svätej omši, ktorá bola v slovenčine!!!!!

Sr. HELENKA

Som vďačná Bohu i všetkým , ktorí sa o to pričinili, že sa to podarilo uskutočniť.

Som vďačná za šoférov a bezpečnú jazdu…

Ďakujem Bohu za nádherné  počasie,

Ďakujem Bohu za ochranu, že sa nikomu nič nestalo…

Ďakujem Bohu za práve také zloženie ľudí….

Čo som vnímala ako ťažšie bolo to, že sme sa stravovali v Palme aj s inými dovolenkujúcimi a tak tam bol rozptyl, ale zároveň aj pozitívum, lebo sme sa zoznámili aj s novými ľuďmi…

Že sme bývali v dvoch domoch, lepšie by bolo v jednom, ale to sme nemohli ovplyvniť….

Nájdete nás

Centrum voľného času sv. Jána Pavla II.
Námestie Krista Kráľa 3
080 01  Prešov

Copyright © 2012 Centrum voľného času
sv. Jána Pavla II., All Rights Reserved