Birmovanci sa nenudia","isPartOf":{"@id":"http://www.cvcjp2.sk/#website"},"datePublished":"2013-01-29T13:01:09+02:00","dateModified":"2013-02-03T19:15:54+02:00"}]}

Bowlingový turnaj jednotlivcov 

27. január 2013

VÝSLEDKOVÁ LISTINA TU

FOTO TU

Nový rok sme začali bowlingovým turnajom birmovancov, špeciálne pre skupinky 13 a 14. Cieľom bolo posilniť nielen vzťahy v skupinkách, ale aj navzájom medzi obidvoma skupinkami. Zúčastnili sa ho tak členovia oboch birmovaneckých skupín, ako aj animátori a iní dobrovoľníci.
Cieľom turnaja bolo taktiež spríjemniť pohodovú nedeľu birmovancom. Keďže sa v družstvách navzájom dobre poznali, mohli povzbudzovať tých, ktorým dnes šťastie neprialo. V miestnosti vytvorili úžasnú súťaživú atmosféru.
Pre plynulosť hry bolo poradie hráčov v druhom kole vopred určené tak, ako sa zosúladili na začiatku.
Turnaj začal prezentáciou účastníkov, po ktorej nasledovali (2 x 10) súťažné kolá. Po úvodnom slove o pravidlách hry a etike bowlingu nechýbalo ani prianie úspechov a vzájomné rešpektovanie sa. Už po prvom kole to bolo zaujímavé a napínavé, keďže viacerí súťažiaci získali rovnaký počet bodov. Bodové odstupy u ostatných boli minimálne. Sily boli takmer vyrovnané, niektorí prekvapili a niektorým sa zase nepošťastilo prekonať ich osobný rekord. No spomedzi všetkých po celý čas bodovo viedli hlavne animátorky.
Spočítanie bodov z oboch kôl rozhodlo o víťazoch a nasledovalo vyhlasovanie výsledkov (výsledková listina v prílohe), odovzdanie cien (diplom) a rozlúčenie sa s hráčmi.
Bowlingový turnaj splnil všetky očakávania, čomu sa veľmi teším a verím, že po dobrých skúsenostiach sa budeme môcť stretnúť čo nevidieť pri bowlingovom turnaji birmovancov a animátorov.

Nájdete nás

Centrum voľného času sv. Jána Pavla II.
Námestie Krista Kráľa 3
080 01  Prešov

Copyright © 2012 Centrum voľného času
sv. Jána Pavla II., All Rights Reserved